Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Ledelsen

Katrine Sølvberg
rektor
postmottak.majorstuen@osloskolen.no

 

Linda Snoen
assisterende rektor og avdelingsleder for Musikk på Majorstuen skole
linda.snoen@osloskolen.no

Silje Ausland
avdelingsleder 9. og 10. trinn
silje.ausland@osloskolen.no

Torkild Johansen
avdelingsleder 8. og 9. trinn
torkild.johansen@osloskolen.no

Eline Fyksen Aas
fungerende avdelingsleder 5.–7. trinn
eline.aas@osloskolen.no


siluette female

Eline Bakke
fungerende avdelingsleder 1.–4. trinn
eline.bakke@osloskolen.no

Mona Bjørnstad
avdelingsleder Aktivitetsskolen
mona.bjornstad@osloskolen.no

Eirik Kjenna
HR- og administrasjonssjef
eirik.kjenna@osloskolen.no